Депутатська група з перевірки оборонних контрактів провалила свою роботу – Укроборонпром

Жодного засідання, жодної поїздки на підприємства, жодної реальної інспекції – такі невтішні підсумки майже двомісячної роботи депутатської групи з перевірки оборонних підприємств. Про це повідомляє прес-служба Державного концерну "Укроборонпром".

"Ми розчаровані та розлючені водночас, адже побачили повну байдужість та непрофесійність. "Укроборонпром" самотужки, з метою більшої відкритості та прозорості ініціював таку перевірку. Але реальна робота показала, що депутатів цікавлять голосні заяви та політичний піар. Жодного засідання та жодного візиту – це просто неповага до кожного представника нашого майже стотисячного робочого колективу, який, на відміну від декого, останні два місяці  не відпочивав, а щоденно виготовляв техніку для захисту держави", – наголосили в "Укроборонпромі".

У Державному концерні припускають, що відсутність реальної роботи групи була пов’язана з непрофесійним менеджментом, який був покладений на депутата від "Самопомочі" Тараса Пастуха. "Деякі депутати роблять дуже голосні заяви, але по факту нічого не відбувається", – зауважує прес-служба ДК "Укробронмпром".

В "Укроборонпромі" не виключають, що робота депутатської групи може бути подовжена, але з "принципово новим, професійним керівництвом".

Нагадаємо, 8-го лютого Голова Верховної Ради Андрій Парубій дочасно закрив засідання парламенту через низьку явку депутатів.