Держаудитслужба та "Укроборонпром" погодили питання щодо проведення аудиту

Керівництво Держаудитслужби та Державного концерну "Укроборонпром" узгодили проведення державного фінансового аудиту діяльності Концерну.   

Державний фінансовий аудит буде проведений вже найближчим часом за максимальною кооперацією фахівців Держаудитслужби та ДК "Укроборонпром".

Маємо зазначити, що у 2017 році Держаудитслужбою проведено 12 державних фінансових аудитів та 13 ревізій фінансово-господарської діяльності на підприємствах-учасниках Концерну та акціонерних товариствах.

Також маємо зазначити, що Концерн завжди ретельно опрацьовує результати аудитів та ревізій. А за результатами опрацювання зобов’язує керівників підприємств усунути виявлені порушення та розглянути рекомендації, які містяться в аудиторських звітах.

Нагадаємо, що проведення державного фінансового аудиту є дорученням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Слід зауважити, що до складу Концерну входить 134 підприємства військово-промислового комплексу, з них – 125 державних та казенних, а також 9 акціонерних товариств, управління корпоративними правами держави щодо яких передано Концерну.