ДК "Укроборонпром" бере участь у 10-й Міжнародній виставці Defexpo India 2018

ДК "Укроборонпром" разом із ДП "СпецТехноЕкспорт", що входить до складу Концерну, беруть участь у 10-й Міжнародній виставці сухопутних та військово-морських озброєнь та внутрішніх систем безпеки "Defexpo India 2018", яка відкрилася 11 квітня у місті Ченнай (Індія). 

На стенді Концерну демонструються натурні зразки та макети озброєнь авіаційної, військово-морської, бронетанкової і сухопутної тематики. 

Українська експозиція представлена макетами бронетехніки, зокрема БТР-3Е1, бойових модулів "Шквал", "Кастет", "Стилет". Також презентовано ракети класу "повітря-повітря", засоби захисту літаків та вертольотів АДРОС, керовані протитанкові ракети “Комбат” від ДАХК “Артем”. 

Відвідувачам демонструють ПТРК "Корсар", макети бронеавтомобілів "КрАЗ" ("HULK", "FIONA"), мобільні 3D радарні системи, активну систему захисту "Заслон", оновлену версію автомату "Малюк". Впродовж виставки заплановано низку переговорів представників Концерну із керівництво Міноборони та ЗС Індії та інших країн, приватними компаніями. 

Виставка DefExpo-2018 проходить в Індії з 2000-го року кожні два роки за підтримки Міністерства оборони Індії. На виставці свою продукцію представляють провідні світові компанії зі сфери оборонної промисловості.  Спеціалізацією виставки є бронетанкова тематика, ракетно-артилерійське озброєння, засоби ППО, військово-морська техніка, засоби зв’язку та РЕБ, безпілотні системи.