ДК "УКРСПЕЦЕКСПОРТ": 20 РОКІВ УСПІХУ НА РИНКУ ОЗБРОЄНЬ


Головному уповноваженому спецекспортеру Державного концерну "Укроборонпром"  – Державній компанії "Укрспецекспорт" – 20 років від моменту заснування. Всі ці роки компанія демонструє репутацію надійного та відповідального постачальника, займає  серйозні позиції в системі військово-технічної співпраці України.


На зборах трудового колективу керівництво компанії відзначило своїх найкращих працівників за сумлінну та відповідальну працю.


Гарантуючи повне, своєчасне й якісне виконання своїх зобов’язань за міжнародними домовленостями України в сфері ВТС, компанія "Укрспецекспорт" забезпечує експорт вітчизняної та імпорт іноземної продукції та послуг військового й спеціального призначення, що необхідні для забезпечення потреб військових в зоні АТО. 


Завдяки своєму професійному і відповідальному ставленню до справи, розвиток компанії невпинний. Фахівці уміло зміцнюють позиції, з кожним роком нарощують свої можливості та вправно використовують свій потенціал.


Довідково:
Компанія була створена 1996 року в рамках реформування військо-технічного співробітництва України з іноземними державами та з метою впорядкування діяльності у сфері експорту та імпорту озброєння.