Дмитро Ярош та польові командири перевірили роботу заводу "Маяк" та надали оцінку мінометів "Молот"

Народний депутат Верховної Ради Дмитро Ярош та польові командири ДУК перевірили роботу заводу "Маяк", який входить до складу ДК "Укроборонпром". Під час зустрічі прямо у цехах заводу була проведена оцінка роботи українських зброярів, які виготовляють міномети "Молот" та стрілецьку зброю.

"Підрозділи Добровольчої армії попрацювали із цією зброєю і ми вважаємо, що це абсолютно гідне українське озброєння. Воно кучно та влучно стріляє . Ми вдячні тим людям, хто виготовляє ці речі", – заявив Дмитро Ярош. Додавши, що він буде звертатися із ініціативою покращити фінансування оборонно-промислового комплексу для нарощування виробництва.

Міномет "Молот" отримав схвальні відгуки і від командира 5-го окремого батальйону Української добровольчої армії Владислава Літвина.

"Ми випробовували ці міномети – враження цілком позитивні. Я думаю, що в секторі "М" вороги України відчули на собі силу цієї зброї, така "машинка" дуже необхідна військам. І в мене виникає питання, хто цілеспрямовано зриває Держзамовлення на ці міномети. І чому це відбувається у період війни між Україною та Росією", – додав Владислав Літвин.

mayak_yarosh_01Нагадаємо, що військові успішно випробували РЛС "Пелікан" – рухому трьохкоординатну станцію кругового огляду. Розробкою та виробництвом нової техніки займались фахівці Науково-виробничого комплексу “Іскра”, що входить до складу ДК "Укроборонпром".