Чистий фінансовий результат ДП "Антонов" у першому півріччі 2017 року склав 22,7 млн грн

Чистий фінансовий результат ДП "Антонов", що входить до складу Державного концерну "Укроборонпром, у першому півріччі 2017 року становить 22,7 млн грн. Про це свідчать результати фінансової звітності компанії.  

При цьому чистий фінансовий результат ДП "Антонова" за результатами річної діяльності стабільно зростає вже третій рік поспіль. У 2015 році він складав 42,7 млн грн, а у 2016 році зріс до 178,1 млн грн. 

"ДП "Антонов" покращує фінансові показники завдяки впровадженню  бізнес-процедур, які є логічними та зрозумілими для наших міжнародних партнерів. Якісно інший рівень менеджменту відкрив перед підприємством нові горизонти та дозволив виходити на новий рівень співпраці", – прокоментували успіхи "Антонова" у прес-службі ДК "Укроборонпром".

Нагадаємо, у квітні 2015 року Кабінет міністрів України передав "Антонов" до складу ДК "Укроборонпром".

Увійшовши до складу ДК "Укроборонпром", ДП "Антонов" першочергово виконав завдання імпортозаміщення російських складових у виробництві своєї техніки.  Зокрема, у 2015 році у виробництві літака АН-178 частка комплектуючих з Росії становила 41%, а вже у 2016 році підприємство повністю відмовилося від комплектуючих цієї країни, перейшовши на вузли та агрегати інших постачальників.

"Раніше майже 80% своєї продукції ДП "Антонов" постачав до РФ. Підприємство втратило величезні об’єми та ключовий ринок. Але ми вистояли, адже й можливості підприємства й ринок збуту не виявились залежними від  північного сусіда. Так, переорієнтація на нові ринки й отримання на них замовлень не  стались в один момент, але авіабудівний флагман країни розвивається, він прибутковий та має чіткий вектор розвитку", – пояснили в прес-службі ДК "Укроборонпром".

ДП "Антонов" став фундаментом створеного "Укроборонпромом" літакобудівного кластера – "Української авіабудівної корпорації". Цей кластер є першим прикладом реформування оборонної промисловості країни в рамках затвердженої стратегії Концерну.