ДП “Антонов” та МВС підписали меморандум про співробітництво

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков та Президент ДП "Антонов", що входить до складу ДК “Укроборонпром”, Олександр Донець підписали Меморандум про співробітництво. Подія відбулась в рамках міжнародної виставки “Зброя та Безпека – 2019” на стенді Концерну. 

Зазначений документ підтверджує взаємну зацікавленість сторін в оснащенні єдиної авіаційної системи безпеки та цивільного захисту  транспортними багатоцільовими літаками Ан-178 у кількості не менше 13 машин для належного виконання завдань, які покладені на МВС, Національну гвардію України та центральні органи виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується  Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ України. Зокрема, для рятування людей та надання допомоги в ліквідації наслідків аварій, катастроф, стихійного лиха та інших видів небезпечних подій, що становлять загрозу життю або здоров’ю населення.

XVІ Міжнародна спеціалізована виставка "Зброя та безпека – 2019" розпочала свою роботу 8 жовтня 2019 року. 36 підприємств-учасників Державного концерну "Укроборонпром" представляють на міжнародному форумі широкий спектр продукції військового та подвійного призначення. Загалом Концерн експонує 135 експонатів, серед яких 13 натурних зразків крупногабаритної військової техніки.