ДП "Електричні системи" сплатить 6 млн грн податків вже в 2017

Нове підприємство ДП "Електричні системи", що входить до складу ДК "Укроборонпром" вже в 2017 році перерахує 6 млн грн податків до бюджетів всіх рівнів. Про такий план діяльності підприємства, офіційне відкриття якого відбудеться в грудні, розповів його очільник Олександр Тіщенко.

"Підприємство вже розпочало свою роботу в тестовому режимі – ми маємо 385 працівників, що вже пройшли необхідне навчання та розпочали роботу підприємства. За сучасне обладнання, що було завезено в Україну та яким ми оснастили наші виробничі потужності, ми заплатили 1 мільйон митних зборів – ці кошти наповнили бюджет держави. До кінця року ми виготовимо продукцію, що буде передана на інші заводи наших партнерів – Delphi Corporation. Ми плануємо сплатити 6 млн грн податків до бюджетів всіх рівнів вже в 2017 і це лише за умови роботи підприємства в тестовому режимі", – повідомив Олександр Тіщенко.

Американська компанія Delphi вже має успішний досвід співпраці з "Укроборонпромом". Вже багато років поспіль ДП "ВО "Карпати", що в складі Концерну, успішно виготовляє на її замовлення електрокабельну продукцію для автомобілів. Підприємство атестоване за міжнародною системою якості ISO 9001:2000, а за неухильне дотримання цілей у сфері якості було сертифіковано й за міжнародною системою якості ISO TS 16949.

Нагадаємо, що в липні цього року "Укроборонпром" заснував на Вінниччині нове підприємство – ДП "Електричні системи" – це 10 мільйонів євро інвестицій, майже 2 тисячі нових робочих місць та ринкові умови оплати праці. Американська компанія Delphi Corporation стала партнером цього виробничого проекту та вже розмістила перше замовлення. Нині підприємство активно навчає персонал та готується до офіційного старту своєї роботи.