Директора "Харківського заводу транспортного устаткування" – звільнено

Директора ДП "Харківський завод транспортного устаткування" Федора Петрова звільнено з посади за недотримання умов контракту, таке рішення було прийнято сьогодні, 26 березня, Генеральним директором ДК "Укроборонпром" Павлом Букіним.

Нагадаємо, що "Укроборонпром" на початку 2017 року звернувся до Військової прокуратури з інформаційним повідомленням щодо виявлених порушень фінансово-господарської діяльності на підприємстві, яке раніше очолював Федір Петров. До правоохоронний органів були передані матеріали щодо безпідставного перерахування грошових коштів на рахунки третіх осіб та неправомірного використання коштів підприємства.

На основі переданої Концерном інформації, Військова прокуратура зареєструвала кримінальне провадження та з метою повернення безпідставно перерахованих коштів подала позов до господарського суду, представляючи інтереси Концерну.

У свою чергу, Федір Петров запропонував прокурору Військової прокуратури Миколаївського гарнізону 60 тис грн для закриття кримінального провадження. Саме при спробі передачі хабаря 25 березня Федір Петров  був затриманий співробітниками Військової прокуратури Південного регіону України та Служби безпеки України.

"Укроборонпром" дякує правоохоронцям за ефективну роботу та сподівається на справедливий вирок з боку суду.