ДИРЕКТОРИ ПІДПРИЄМСТВ МАЮТЬ ПРАЦЮВАТИ НА ВЧАСНИЙ РЕЗУЛЬТАТ – РОМАН РОМАНОВ

Результат – єдиний критерій оцінки ефективності роботи директорів підприємств-учасників ДК "УКРОБОРОНПРОМ". Про це заявив Генеральний директор Концерну Роман Романов в рамках виїзної наради з очільниками підприємств, яку провели 13 липня на ДП "Львівський Бронетанковий завод".

"Перед директорами підприємств Концерну стоїть доволі простий вибір: або результат і вчасно, або звільни своє місце. Терміни, ціна, якість – це три критерії, на яких будуватиметься нова українська оборонка", – заявив Генеральний директор ДК "УКРОБОРОНПРОМ".

За його словами, віднині керівники підприємств-учасників Концерну повинні тісніше координувати з Міністерством оборони та за 2 місяці інформувати військові представництва про передачу техніки, узгоджувати графіки навчання та здійснювати практичні заняття по її експлуатації.

"УКРОБОРОНПРОМ" та армія – одне ціле. Узгоджуючи наші дії та інтенсифікувавши нашу співпрацю, ми вирішимо всі існуючі сьогодні проблеми", – додав Роман Романов

Генеральний директор також наголосив, що пріоритетом роботи Концерну має стати виробництво нової та сучасної техніки, питання співвідношення його ціни та якості. Потенціал модернізації та ремонту вже вичерпується, саме тому "УКРОБОРОНПРОМ" буде виготовляти та надавати у війська нові зразки озброєнь.

Нагадаємо, що цього року "УКРОБОРОНПРОМ" розпочав постачання до українського війська новітніх зразків озброєння та військової техніки. Насамперед, це стосується сучасних протитанкових ракетних комплексів та нових засобів розвідки.