Екс-керівник DARPA Ентоні Тетер розповів, як UkrARPA допоможе України

Радник з питань довгострокового розвитку "Укроборонпрому", екс-керівник Агентства передових оборонних дослідницьких проектів (DARPA), Ентоні Тетер розповів, як презентована Концерном UkrARPA  може принести користь України та дати потужний поштовх розвитку державі.

"UkrARPA направить величезний потенціал України спрямований на вирішення проблем, що дозволить значно покращити рівень економічного розвитку і безпеки у майбутньому. Вона фокусуватиме увагу на вирішенні тих проблем, які наразі стоять на заваді того, щоб Україна знову стала видатною країною", – заявив Ентоні Тетер.

UkrARPA, побудована за зразком Агентства передових оборонних дослідницьких проектів (DARPA) США, має стати майданчиком, який об’єднає розробників, стартапи, інвестиційні фонди і військових. Така платформа дозволить сконцентрувати передову наукову думку, інвестиції, механізм обміну та захисту технологій.

"Реалізація проекту UkrARPA є одним із ключових напрямів реформування оборонної промисловості України. Ми маємо науковий і виробничий потенціал, ідеї та практичні рішення. Все що потрібно – це реалізувати цю потужну енергію", – підкреслив Роман Романов.

Як зазначив Заступник генерального директора з розвитку Артур Херувімов , концепція UkrARPA була представлена в Міністерстві оборони України, Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, у Верховній Раді, а також представникам вищих навчальних закладів.

Нагадаємо, що нещодавно безпілотний тактичний багатоцільовий транспортний засіб "Фантом" від ДП "Спецтехноекспорт", який входить до складу ДК "Укроборонпром", показав свої бойові можливості керівному складу Ради національної безпеки і оборони України, Міністерства оборони України та Збройних Сил України.