Ентоні Тетер, як член Наглядової ради, сприятиме прозорості роботи "Укроборонпрому" – Петро Порошенко

Ентоні Тетер, призначений за ініціативою "Укроборонпрому" членом Наглядової ради ДК "Укроборонпром", буде сприяти прозорості роботи Концерну. Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час призначення нового Генерального директора Концерну – Павла Букіна.

"Це символ ефективної співпраці між українськими і американськими партнерами", – підкреслив Петро Порошенко.

Варто зазначити, що Ентоні Тетер до цього вже півтора роки обіймав посаду радника Романа Романова з питань довгострокового розвитку "Укроборонпрому". Він допомагає у реалізації стратегії розвитку Концерну, впровадженні реформ, корпоратизації, міжнародного аудиту. Екс-голова DARPA сприяв посиленню експортного потенціалу та інвестиційному розвитку "Укроборонпрому". Під його головуванням було створено Державну агенцію передових досліджень і розробок (ГАРДА- прототип американської DARPA).

"Якщо би хто-небудь 5 років тому уявив собі в складі спостережної ради американця – в святая-святих таємниці, до якої нікого не допускали – страшний сон першого відділу КГБ. Сьогодні ми якраз робимо дуже рішучі зміни", – зауважив Президент України.

Ентоні Тетер, в свою чергу, подякував за високу довіру та можливість працювати разом із українськими партнерами та висловив впевненість в успішному розвитку багатьох проектів військово-оборонного комплексу України.