Фахівці авіаційних підприємств України та Польщі обговорили шляхи розвитку літаків МіГ-29

Українські та польські фахівці та експерти вивчають можливості вдосконалення літаків типу Міг-29. Про проблемні питання підтримання льотного стану, експлуатації та модернізації цих винищувачів йшлося на міжнародній конференції, яка нещодавно відбулася на базі ДП "Львівський державний авіаційно-ремонтний завод", що входить до ДК "Укроборонпром".

Від польської сторони учать у заході взяли представники низки профільних компаній авіаційної галузі.  З української – представники "Укроборонпрому", керівники державних авіаремонтних підприємств, Повітряних сил ЗСУ.

У ході конференції учасники обговорили широкий спектр виробничих питань, із якими стикаються представники двох сусідніх держав у процесі експлуатації, ремонту та модернізації МіГ-29. Варто зауважити, досвід польських партнерів у цьому питанні становить понад 20 років, українські ж авіаремонтники працюють із літаками МіГ-29 понад 25 років. Тож під час заходу сторони поділилися власним багаторічним досвідом організації експлуатації та забезпечення справності парку винищувачів.

У підсумку конференції напрацьовано модель обміну спеціалізованою інформацією та робочими рекомендаціями між представниками країн-учасників. Також досягнуто домовленостей щодо проведення таких зустрічей на регулярній основі та розширення переліку країн-учасників.