Головою Наглядової ради Укроборонпрому обрано Володимира Горбуліна

8 грудня відбулось засідання Наглядової ради Державного концерну "Укроборонпром". Серед питань, які розглядались, – обрання голови Наглядової ради та укладання контракту з новопризначеним генеральним директором Концерну Юрієм Гусєвим.

Наглядову раду Укроборонпрому представляють

  • Володимир Горбулін – український політик, вчений, державний діяч. Доктор технічних наук (1994), професор (1995), академік Національної академії наук України (1997). Радник Президента України (з 1999), директор Національного інституту стратегічних досліджень (2014-2018). 9 жовтня 2020 року переобрано першим віце-президентом НАН України.
  • Валерій Іващенко – перший заступник Міністра стратегічних галузей промисловості, заступник Міністра оборони України у 2007–2009 роках, виконувач обов’язків міністра з 2009 по 2010 роки. Полковник запасу.
  • Ентоні Дж. Тетер – обіймав посаду директора Агентства дослідницьких проектів з оборони (DARPA) з 2001 до 2009 роки. На посаді директора доктор Тетер відповідав за управління проектами Агентства з інноваційних досліджень та розробок.

Усі троє членів Наглядової ради взяли участь у засіданні, пан Тетер долучився дистанційно.

За результатами засідання головою Наглядової ради одноголосно обрано Володимира Горбуліна, який за відповідним рішенням і підписав контракт з новопризначеним генеральним директором Концерну Юрієм Гусєвим.

Нагадаємо, до повноважень Наглядової ради Укроборонпрому належить, зокрема, затвердження стратегії розвитку та напрямів діяльності Концерну, а також здійснення контролю за виконанням Концерном та його учасниками покладених на них завдань у сфері оборонно-промислового комплексу та військово-технічного співробітництва.

“Важливо реалізувати ефективну реформу Укроборонпрому та забезпечити розвиток ОПК України”, – зазначив Володимир Горбулін.