Харківський бронетанковий завод передав ЗСУ дев’ять танків Т-64БВ

Від початку 2021 року державне підприємство "Харківський бронетанковий завод", яке входить до складу Укроборонпрому, передало Збройним силам України дев’ять танків Т-64БВ, які пройшли капітальний ремонт і модернізацію.

Із цим замовленням харків’яни почали працювати наприкінці минулого року та виконали його не лише якісно, але й із суттєвим випередженням строків. Машини отримали розширені бойові можливості, а надійність їхніх вузлів, агрегатів і зброї збільшилася.

Важливо наголосити, що контракт виконується за обмеженого фінансування. Замовлення виконане із випередженням строків та за обмеженого фінансування через відсутність державного оборонного замовлення на 2021 рік.

Нагадаємо, що Т-64БВ разом з Т-64Б є основними танками сухопутних військ України. У 2017 році в Україні розпочалася масштабна модернізація цієї моделі бойової техніки. Т-64БВ отримав оновлений приціл нічного бачення, сучасну радіостанцію, модернізований двигун тощо. Український танковий взвод, оснащений цими машинами, яким командував капітан Роман Багаєв, брав участь у міжнародних змаганнях бронетанкових підрозділів армій країн – членів НАТО The Strong Europe Tank Challenge 2017.