Індонезія зацікавилась українськими радарними системами, ракетами "повітря-повітря" та літаками від "Антонова"

У рамках міжнародної виставки Indo Defence-2016, яка проходить у столиці Індонезії Джакарті, відбулись переговори між керівництвом ДК "Укроборонпром" та представниками Збройних сил Індонезії.

Під час зустрічі помічник Головнокомандуючого Бонар Хутгаол та заступник командуючого ВВС Індонезії проявили підвищений інтерес до нових радарних систем, які виготовляються підприємствами-учасниками Концерну. Окрім того, предметом переговорів стала інша продукція виробників Концерну, а саме ракети типу "повітря-повітря" від ДАХК "Артем" та військово-транспортними літаками від "Антонова". 

Зазначимо, що "Укроборонпром" на виставці Indo Defence-2016 представив 37 експонатів від 16 підприємств-учасників Концерну. Окрім пошуку нових партнерів, задачею "Укроборонпрому" на цій виставці є налагодження обміну досвідом і технологіями, а також прискорення реалізації програми імпортозаміщення.

Indo Defence-2016 охоплює практично весь спектр озброєння і військової техніки, що застосовуються в сухопутних військах, військово-повітряних і військово-морських силах країн Південно-Східної Азії. Виставка користується підтримкою Міністерства оборони Індонезії та визнаний в галузі як місце для презентації, навчання, спілкування та ведення бізнесу, де зустрічаються більш 20 тисяч відвідувачів-фахівців і понад 670 компаній з 49 країн, що демонструють новітні технології та системи.

Нагадаємо, що під час навчань "Рубіж-2016", українські військові успішно випробували РЛС "Пелікан". Розробкою та виробництвом цієї нової техніки займались фахівці Науково-виробничого комплексу "Іскра", що входить до складу ДК "Укроборонпром".