КАДРОВІ ЗМІНИ В УКРОБОРОНПРОМІ: ПОСИЛЮЄМО КОМУНІКАЦІЇ, КОНТРОЛЬ ЗА ВИКОНАННЯМ ДЕРЖОБОРОНЗАМОВЛЕННЯ ТА АКТИВАМИ ПІДПРИЄМСТВ

В Державному концерні “Укроборонпром” відбулися кадрові зміни.

Мустафа Найєм, який опікувався взаємодією із органами державної влади, очолить напрямок роботи з активами підприємств та моніторингу державного оборонного замовленням підприємств-учасників Концерну.

Тим часом до команди Укроборонпрому на посаді керівника з питань комунікацій приєднався Володимир Гайдаш, який до того очолював департамент комунікації АТ “Укргазвидобування” та був радником з питань комунікацій голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

“За рік роботи нам вдалось перезавантажити взаємовідносини Концерну з усіма державними органами влади, зосередившись на комунікації із замовниками, в першу чергу з Міністерством оборони України та суб’єктами, які беруть участь у формуванні державної політики військово-промислового комплексу”, – сказав Мустафа Найєм. 

За словами Мустафи Найєма, весь цей час Концерн демонструє безпрецедентну відкритість як до контролюючих органів, так і до громадськості та ЗМІ: за рік роботи Укроборонпром не замовчав жодної проблеми, не залишив без відповіді жодного звернення і довів, що – незважаючи на дуже чутливу сферу діяльності, часто пов’язану із закритістю інформації – комунікації державної компанії можуть і мають бути відкритими.

“Як результат, управлінські рішення та відкриті комунікації дозволили витягнути Державний концерн з репутаційної прірви – Укроборонпром перестав бути постійним джерелом корупційних скандалів, непрозорого використання коштів та майна. За цей час ми не зірвали жодного контракту, продукція наших підприємств перестала бути предметом нарікань з боку замовників, і при цьому за весь цей час правоохоронні органи не зареєстрували жодного кримінального провадження щодо діяльності нової команди”, – констатував Мустафа Найєм. 

Наразі Мустафа Найєм концентруватиме свою роботу на сфері управління активами та корпоративними правами Концерну та моніторину виконання Державного обороного замовлення підприємствами Укроборонпрому.

“Найближчим часом головним предметом наших взаємовідносин з державою будуть реформування Концерну, контракти із замовниками та ефективність використання активів. Для розуміння на сьогодні у власності підприємств Укроборонпрому перебуває понад 11 мільйонів кв м. нерухомості, з яких понад 210 тисяч кв. м. – це надлишкове майно, яке вже давно не задіяне у виробничих процесах підприємства Концерну, а відтак, може бути продане або передане в оренду. Моя задача як директора з активів полягатиме у тому, щоб у ході реформування Концерну усі ці процеси відбувались прозоро, відкрито і з максимальною ефективністю для підприємств. “Дерибан” та сумнівні схеми виводу майна з оборонних підприємств мають залишитися у минулому”, – підсумував Найєм.

 

 

“Коли наша команда прийшла в Укроборонпром, близько 5 великих контрактів на понад 5 млрд грн були зірвані. А на сьогодні Концерн повністю та часто випереджаючи строки виконує свої зобов’язання по ДОЗ. Вперше за всі роки існування Укроборонпрому ми не зірвали жодного контракту”, – підкреслив директор із активів ДК “Укроборонпром” Мустафа Найєм.

Водночас Укроборонпром підсилює і функцію комунікацій: наказом в.о. Генерального директора Концерну Ігоря Фоменка на посаду директора з комунікацій призначений Володимир Гайдаш.

Володимир Гайдаш очолював комунікації АТ “Укргазвидобування”, фармацевтичної корпорації “Артеріум”, авіакомпанії “Аеросвіт”, ІТ холдингу КМ Core, а також був радником з комунікацій голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Має понад 15 років управлінського досвіду в українських та міжнародних компаніях. Володимир отримав диплом Чартерного інституту зв’язків з громадськістю (Лондон), диплом Grant MacEwan University (Канада) та ступінь магістра Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

В.о. Генерального директора  Державного концерну “Укроборонпром” Ігор Фоменко зазначив: “Володимир Гайдаш відповідатиме за побудову міцної репутації Укроборонпрому та його підприємств серед зовнішніх та внутрішніх стейкхолдерів, а також за організацію діалогу й взаєморозуміння із зацікавленими сторонами Концерну. Володимир є визнаним українським фахівцем у сфері зв’язків з громадськістю із чітким цінніснім базисом, що ґрунтується на його досвіді роботи у державній компанії та з антикорупційними органами. Впевнений, що Володимир допоможе зробити інформування про діяльність Концерну та діалог із зацікавленими сторонами більш ефективним”.