КЕРІВНИЦТВО УКРОБОРОНПРОМУ ВІДЗВІТУВАЛО ПЕРЕД ГРОМАДОЮ ЗА РІК РОБОТИ

Прискорення темпів виконання державного оборонного замовлення, нові робочі місця та прибутковість – головні досягнення "УКРОБОРОНПРОМу" за рік роботи нинішньої команди менеджерів. Про це заявив Генеральний директор Концерну Роман Романов на прес-конференції, присвяченій результатам його річної роботи.

"Сьогодні, в умовах коли в країні йде війна, підприємства "УКРОБОРОНПРОМу" нарощують свої темпи виробництва, розширюють виробничі можливості, відновлюють свої розробки та починають виробляти сучасне озброєння та військову техніку. Сьогодні ми впевнено можемо говорити про відродження оборонної галузі України", – заявив очільник промислового гіганту країни.

За цей рік "УКРОБОРОНПРОМ" виготовив та передав армії у 36 разів більше військової техніки, ніж на попередній аналогічний період та працевлаштував понад 5 тисяч людей на своїх підприємствах. Керівництво Концерну доклали максимум зусиль аби врятувати потенціал підприємств, які залишились в зоні проведення антитерористичної операції та в анексованому Криму, розгорнувши відповідне виробництва на інших заводах території України. "УКРОБОРОНПРОМ" виконав ДОЗ 2014 року на 100%, а цьогоріч його виконання відбувається на випередження.

"Підприємства Концерну, станом на сьогоднішню дату, виконують державне оборонне замовлення 2015 значно швидше, аніж це заплановано відповідними графіками", – заявив Перший заступник генерального директора "УКРОБОРОНПРОМу" Сергій Пінькас.

Нагадаємо, що 4 липня 2014 року ДК "УКРОБОРОНПРОМ" очолив Роман Романов – випускник Міжнародного інституту менеджменту (МІМ-Київ), де здобув ступінь магістра МВА. Він зібрав команду висококваліфікованих фахівців з успішним досвідом на керівних посадах в кризових умовах не тільки в Україні, а й за кордоном.