Керівництво Укроборонпрому взяли участь в зустрічі для посилення українсько-турецької співпраці з оборонних питань

Заступники генерального директора Укроборонпрому Мустафа Найєм та Михайло Морозов взяли участь в 7 засіданні Українсько-турецької комісії з питань оборонно-промислового співробітництва, яке відбулось у Києві.

На зустрічі були присутні: заступник Міністр оборони України Анатолій Петренко та Віце-президент Директорату оборонної промисловості Турецької Республіки Сердар Демірель, а також члени української та турецької частин Комісії, представники міністерств, відомств, організацій двох країн.

Під час заходу було напрацьовано подальші кроки для посилення співпраці та партнерства країн у оборонно-промисловій сфері. За результатами роботи підписано Протокол засідання Комісії.
Нагадаємо, що під час візиту Президента України Володимира Зеленського до Туреччини у серпні 2019 року була укладено Угоду щодо створення спільного підприємства у сфері високоточної зброї та аерокосмічних технологій між ДК "Укрспецекспорт", ДП "ЗМКБ "Прогрес" ім. академіка О.Г. Івченка" та турецькою компанією "Baykar Defence".