Колумбію зацікавили спільні з НТУУ "КПІ" інноваційні проекти з кібербезпеки

У рамках VII Міжнародної виставки оборонних технологій, озброєння та запобігання стихійним лихам "SITDEF 2019", яка відбулася у Лімі (Республіка Перу) 16-19 травня 2019 року, пройшла зустріч представників ДП ДГЗІФ "Укрінмаш", що входить до складу Укроборонпрому, із керівництвом офіційної делегації Міністерства оборони Колумбії. Директор із технологій, науки та інновацій Міноборони цієї країни Хільда Лопес Гомес та почесний консул України в Колумбії Луїс Бранд висловили зацікавленість у вивченні і застосуванні українського досвіду з розробок систем кібербезпеки та протидії кібератакам.
 
Мова ішла також про спільні проекти зі створення двосторонніх освітніх програм з питань дослідження кібербезпеки, розробки  систем захисту і зняття інформації, обміну спеціалістами.
 
Колумбійська сторона високо оцінила досвід України з протидії агресії РФ, спрямованої на ураження об’єктів критичної інфрастурктури.
Було обговорено можливості здійснення наукових досліджень у сфері кібербезпеки у рамках інноваційних проектів НТУУ "КПІ" імені І.Сікорського.
 
Нагадаємо, Міжнародна виставка оборонних технологій, озброєння та запобігання стихійним лихам "SITDEF" відбувається раз у два роки. Організатор виставки – Міністерство оборони Перу.
 
Тематика заходу – автомобільна та бронетанкова техніка, артилерійське озброєння, авіація і системи авіоніки, системи ППО, засоби зв’язку, інженерне і санітарне обладнання, засоби розмінування, засоби попередження та протидії стихійним лихам і природним катаклізмам.