Команда Укроборонпрому презентувала українським банкам пропозиції щодо контрактів під державні гарантії в 2021 році

Генеральний директор Концерну Юрій Гусєв звернувся до українських банків щодо підготовки контрактів для забезпечення потреб Збройних сил України під державні гарантії.

Це відбулося під час міжвідомчої наради за участю голови Комітету ВРУ з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександра Завітневича, представників Міністерства фінансів України, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Мінстратегпрому та банківських установ.

Для Укроборонпрому контракти під державні гарантії залишаються одним із механізмів забезпечення реалізації виробничих програм підприємств – учасників Концерну, які виготовляють, модернізують чи ремонтують озброєння та військову техніку на замовлення Міністерства оборони нашої держави.

"Ми презентували українським банкам пропозиції щодо контрактів під державні гарантії у 2021 році, а також розповіли про досвід виконання підприємствами Концерну зобов’язань у рамках реалізації проєктів і програм під держгарантії. Упродовж попередніх років Укроборонпром уклав і повністю виконав 17 контрактів під державні гарантії, довівши свою готовність і спроможність виконувати важливу для сектору оборони роботу, – зазначив генеральний директор Укроборонпрому Юрій Гусєв. – Ми домовились про подальші спільні кроки для підготовки та реалізації рішень Ради національної безпеки і оборони України та Кабінету Міністрів України".