Корпоратизація є абсолютно позитивним прагненням "Укроборонпрому" – Олег Рибачук

Перейти на корпоративні стандарти розвинених європейських країн є абсолютно позитивним прагненням "Укроборонпрому". Про це на прес-конференції, присвяченій стану свого реформування та подальших планів Концерну, заявив Співголова Незалежного антикорупційного комітету оборони TI-Ukraine Олег Рибачук.

"Неможливо не вітати процес такої трансформації Концерну. Концерн є партнером НАКО і наш аналітик Тарас Немчура вже брав участь в засіданні тендерного комітету задля проведення міжнародного аудиту та подальшої корпоратизації", – повідомив Олег Рибачук.

Він також додав, що створення Наглядової ради Концерну є необхідним. "І НАКО, і сам "Укроборонпром" звертався до Уряду з проханням якнайшвидше вирішити це питання", – підкреслив Олег Рибачук.

Незалежний антикорупційний комітет оборони TI-Ukraine, що приєднався до процесу трансформації оборонно-промислового комплексу України, звернувся за фінансовою підтримкою задля залучення радника міжнародного масштабу до процесу корпоратизації "Укроборонпрому".

Нагадаємо, що ДК "Укроборонпром" успішно впроваджує стратегію реформування ОПК України. Вона передбачає кластеризацію, корпоратизацію, аудит, запуск Державної агенції передових досліджень і розробок (ГАРДА) та захист технологій.