"Кожен успіх українського ОПК зазнає атаки пропагандиської машини агресора", – Укроборонпром

Інформаційні атаки на Державний концерн "Укроборонпром" є частиною гібридної війни агресора. Попри позитивні оцінки діяльності українського оборонно-промислового комплексу світовими експертами, ЗМІ продовжують поширювати хибне популістьске ствердження про залежність України від Россії. Про це йдеться в оприлюднених результатах діяльності "Укроборонпрому" в 2016.

"Поки світові експерти відзначають зростання показників ефективності вітчизняного ОПК, в Україні на "Укроборонпром" постійно здійснюються інформаційні атаки, які є частиною гібридної війни агресора", – повідомили в Держконцерні. 

У цьому році "Укроборонпром" піднявся на 24 позиції у світовому рейтингу виробників зброї від "DefenseNews" і посів 68 місце. У рейтингу "SIPRI" він стрибнув на 11 позицій – відтепер Концерн 81-й серед військових підприємств світу.

infАналіз інформаційного простору показав, що джерелом інформаційних атак в абсолютної більшості є країна-агресор. Наступними є ЗМІ тимчасово окупованих територій. Найпоширеніше та хибне популістське твердження стосується нібито залежності українського ОПК від Росії.