"Київський завод автоматики ім. Г.І. Петровського" б‘є рекорди виробництва

За результатами роботи 9 місяців 2016 року ПАТ "НВО "Київський завод автоматики ім. Г.І. Петровського", державним пакетом акцій у статутному капіталі якого володіє ДК "Укроборонпром", досягнуто виконання дохідної частини на рівні 123,6% до планових завдань, що в 4 рази перевищило показники аналогічного періоду минулого року.

За результатами Звіту про виконання фінансово плану Товариства за  9 місяців перевиконано: чистий прибуток  –  157%; валовий дохід  –  107,6%; фінансовий результат від операційної діяльності  – 140%.

"При цьому з початку 2016 року підприємством сплачено податків, зборів та обов’язкових платежів до бюджетів всіх рівнів на суму 43 336 тис. грн., що в перерахунку на 1 працюючого становить 97,8 тис. грн.", – повідомив керівник підприємства Сергій Маляров. Додавши, що прискорення темпів виконання зобов’язань за укладеними Контрактами та прибутковість –  головні досягнення роботи Товариства.

"Київський завод автоматики ім. Г.І. Петровського" спеціалізується на виготовленні сучасних електронних приладів для керування військовою технікою та озброєнням. Саме у цехах цього заводу виготовляються системи стабілізації для бойових модулів, які встановлюються на БТР-3 та БМП-1М.

Завдяки використанню цих стабілізаторів, українська бронетехніка має можливість за лічені секунди відкривати точний вогонь навіть під час руху. Окрім того, оборонне підприємство виробляє електронні системи для торпедного та ракетного озброєння.

Нагадаємо, що нещодавно завод відсвяткував свою 113 річницю