Лідери авіакластеру "Укроборонпрому": "Мотор" збільшив експортні надходження на 74%

Луцький ремонтний завод "Мотор", що є частиною авіаційного кластеру ДК "Укроборонпром", створеного на базі ДП "Антонов", збільшив експортні надходження на 74% у 2016 році. Про це свідчать результати фінансової звітності компанії.

У 2016 році показник експортних надходжень ЛРЗ "Мотор" склав 579,2 млн грн, тоді як у 2015 році – 333,3 млн грн.

У рамках авіакластеру "Мотор" успішно виконує програму імпортозаміщення російських комплектуючих та розширює коло іноземних партнерів. У 2016 році підприємство уклало нові контракти із 8 країнами.

ЛРЗ "Мотор" є одним з лідерів літакобудівного кластеру. Компанія успішно впроваджує науково-технічні розробки у процес ремонту авіаційних двигунів.

Нагадаємо, у квітні 2015 року Кабінет міністрів України передав ДП "Антонов" до складу ДК "Укроборонпром".

Влітку 2016 року ДК "Укроборонпром" створив на базі ДП "Антонов" авіаційний кластер. У ньому консолідовані всі авіабудівні потужності країни. Цей кластер є першим прикладом реформування оборонної промисловості країни в рамках затвердженої стратегії Концерну.

У складі "Укроборонпрому" за 2 роки "Антонов" збільшив рентабельність і дохід в 4 рази. Підприємство створило перший український літак без російських комплектуючих Ан-132D, що успішно здійснив перший політ. Було представлено перший український ударний безпілотник із високоточними засобами ураження "Горлиця". Авіагігант значно розширив коло іноземних партнерів, виконав програму імпортозаміщення російський складових і отримав держзамовлення від Міноборони України.