Львівський бронетанковий завод перший серед підприємств Укроборонпрому розпочав вакцинацію від Covid-19

16 квітня мобільна медична бригада з імунізації зробила щеплення від COVID-19 першим 100 працівникам Львівського бронетанкового заводу, який входить до складу Укроборонпрому, препаратом CoviShield/AstraZeneca. Невдовзі вакцинацію пройде решта охочих.

Першим щеплення отримав директор заводу Віктор Андрощук.

"Ми вдячні львівському міському штабу протидії коронавірусу за рішення додати наше підприємство до переліку першочергових для щеплення від COVID-19", – розповідає він. – "Понад рік нам довелося відновлювати бронетехніку в умовах карантинних обмежень. Ми в стислі строки реалізували всі необхідні заходи, тому вдалося якісно організувати роботу та вчасно передавати військовим бронетехніку. Зазначу, що за час пандемії захворіли 77 наших працівників, один, на жаль, помер, 63 – одужали, 13 осіб досі хворіють. Тривалий час ми протистоїмо двом загрозам: перша – COVID-19, друга – зовнішній агресор, Росія. І якщо для перемоги над першою науковці, дякувати Богу, винайшли вакцину, то другу переможуть наша сила та єдність. Тому бажаю всім міцного імунітету і переможного миру".

Державне підприємство "Львівський бронетанковий завод" є об’єктом державної власності та має стратегічне значення для економіки й безпеки України.

Підприємство входить до п’ятірки найбільших платників податків Львівської області та забезпечує роботою близько 700 працівників. Основні сфери діяльності: виготовлення, модернізація, ремонт бронетанкової техніки та запасних частин до неї.