Майновий комплекс заводу “Маяк” захищено від протиправної реалізації

Голосіївський суд захистив майновий комплекс АТ "Завод "Маяк" від примусової реалізації державним виконавцем нерухомого майна за заниженою оціночною вартістю. 

Транспортний цех АТ "Завод "Маяк" було виставлено на торги в системі електронних торгів СЕТАМ з датою проведення аукціону, призначеною на 28.11.2019 за стартовою ціною нижчою більш ніж на 100 млн  грн. від його ринкової вартості. 

Через це Концерн звернувся до правоохоронних органів з повідомленням про вчинення кримінального правопорушення.

Сьогодні Прокуратурою міста Києва попереджено незаконне відчуження державного майнового комплексу "Завод "Маяк"

“За клопотанням прокуратури міста Києва Голосіївським районним судом м. Києва накладено арешт на державний майновий комплекс Акціонерного товариства "Завод "Маяк" ДК "Укроборонпром" загальною площею близько 20 тис. кв м. для недопущення його продажу на торгах ДП СЕТАМ за заниженою початковою вартістю”, – йдеться в повідомленні прокуратури.

За матеріалами наданими Концерном у ході розслідування кримінального провадження за фактом організації шахрайської схеми з продажу майна ПАТ "Завод Маяк" установлено, що колишній посадовець підприємства за винагороду обіцяв представнику комерційної структури сприяння у придбанні вказаного комплексу через електронну систему торгів ДП "СЕТАМ". Шахрайську  схему було викрито, а його організатора затримано.

Слід зазначити, що раніше за зверненням “Укроборонпрому” до Верховного Суду було в касаційному порядку оскаржена постанова Київського апеляційного суду за якою майно намагались виставити на продаж.

Концерн дякує правоохоронним органам та Державній виконавчій службі Міністерства юстиції України за швидкі дії та захист майна державного підприємства від неправомірного відчуження.