Масштабний кіберфорум HackIT-2017: Cyber Guard від "Укроборонпрому" для захисту України

Кіберфорум HackIT-2017, генеральним партнером якого виступив проект Cyber Guard ініційований ДП ДГЗІФ "Укрінмаш", що входить до складу ДК "Укроборонпром", який є одним з масштабніших заходів в Україні для IT-спільноти, завершився брифінгом за участі співзасновника Apple – Стіва Возняка.

Брифінг, який пройшов у найбільшому літаку у світі Ан-225 "Мрії", від легендарного підприємства "Укроборонпрому" – ДП "Антонов", підвів головні підсумки кіберфоруму, метою якого стало кардинальне підвищення рівня кібербезпеки України.

"Росіяни втручаються у суверенні державні процеси інших країн по всьому світу, ці данні були доведені багатьма розвідками світу. Наступна війна буде кібервійною, для цього вже розроблено досить багато кіберзброї", – прокоментував Стів Возняк, рівень загрози.

"Україна зараз знаходиться на передовій гібридної війни, один з фронтів якої проходить у цифровому інформаційному просторі. І питання кіберзахисту нашої країни, є не менш важливими за питання забезпечення української армії сучасною зброєю", – заявив Єгор Аушев, керівник Cyber Guard.

У рамках HackIT-2017 пройшли змагання "білих хакерів", найкращі з яких будуть залучені у проекті Cyber Guard, а саме у створенні в Україні кібербезпекового центру за стандартами НАТО, а також інших проектах, в тому числі розробці новітньої кіберзброї, методів кібершпигунства та запобігання кіберзагрозам.