"Міць нескорених": військову техніку "Укроборонпрому" продемонструють до Дня Незалежності

Військова техніка, що виробляється, ремонтується та відновлюється підприємствами-учасниками Державного концерну "Укроборонпром", буде продемонстрована в центрі столиці в рамках експозиції "Міць нескорених" до 26-ї річниці Незалежності України. Виставка триватиме з 22 по 27 серпня, всього вздовж Хрещатика, від вулиці Інститутської до Європейської площі, розташують близько 70 одиниць техніки. Серед представлених зразків буде техніка Збройних Сил, Національної гвардії, Прикордонної служби, а також новітні зразки озброєння, що вітчизняні зброярі розробили для вітчизняного війська, врахувавши досвід ведення війни на Сході країни. Протягом тижня всі охочі зможуть побачити броньовану міць української армії та розпитати самих військових про їхній бойовий шлях.

Від "Укроборонпрому" представлять понад 30 зразків військової техніки з ДП "Завод ім. В.О. Малишева", Київського, Миколаївського, Львівського, Житомирського та Харківського бронетанкових заводів, ДП "Харківське конструкторське бюро ім. О.О. Морозова", Шепетівського та Балаклійського ремонтних заводів, ДВТП "Граніт", ДП "Львівський радіоремонтний завод" та ДП "Укроборонсервіс".

ДК "Укроборонпром" продемонструє вже перевірені в боях танки та бронетранспортери, артилерійські гармати та зенітно-ракетні комплекси. На виставці представлять новітній модернізований танк Т-72АМТ, який спільно з військовими АТО модернізували на столичному бронетанковому заводі. Харківські конструктори покажуть вітчизняну розробку РСЗВ "Верба", що може стати на заміну відомих "Градів". Центром уваги серед бронетанкової техніки стане один із найпотужніших та найзахищеніших  танків світу – вітчизняна бойова машина "Оплот".

Нагадаємо, що ДК "Укроборонпром" оснащує українську армію новою та сучасною технікою, впроваджує стандарти НАТО та кооперує зі світовими лідерами-виробниками озброєнь.   За результатами двох років підприємства Концерну виготовили для Збройних Сил України та інших структур 15 903 одиниці зброї та техніки.