МИ СТВОРИЛИ СУЧАСНУ БОЄЗДАТНУ, ПАТРІОТИЧНУ І ЕФЕКТИВНУ АРМІЮ – ПЕТРО ПОРОШЕНКО

Нова та сучасна українська армія – результат спільної роботи всього українського народу, який за останні півтора року відродив українське військо та відновив обороноздатність держави. Саме про це розповідає виставка військової техніки та обладнання "Сила нескорених", що сьогодні відкрив в столиці Президент України. Присвячена вона Дню Захисника України.
"Ми змусили запрацювати військові заводи в три зміни, без вихідних. Разом ми скрутили в оборонпромі шию гідрі корупції у військових поставках", – заявив у своїй промові Петро Порошенко.
На виставці представлена сучасна українська техніка, перевірена реальним боєм. БМП-1 виробництва ДП "Житомирський бронетанковий завод" швидко та ефективно евакуювали солдат із найгарячіших точок. БТР-4 – надсучасний бронетранспортер, який фахівці "Укроборонпрому" удосконалили відповідно до потреб військових та максимально підлаштували його під реальні бойові дії. Також на виставці представлено протитанковий ракетний комплекс "Стугна-П", який вже серійно виготовляється підприємствами Концерну та системно надходить у війська.
ДК "Укроборонпром" представив на виставці й новітні розробки: бронеавтомобіль "Дозор-Б", новітній міномет "Молот", снайперська рушниця великого калібру СГМ 12,7.
Відповідно до нової концепції розвитку, фахівці Концерну залучають надсучасні західні технології та впроваджують їх на вітчизняних підприємствах. Спільні проекти із провідними світовими компаніями дозволять швидко та ефективно відновити обороноздатність держави, а перехід на стандарти НАТО забезпечить українську армію сучасним озброєння та військовою технікою.
Нагадаємо, що за рік роботи нового керівництва "УКРОБОРОНПРОМ" збільшив виробництво техніки у 36 разів, в порівнянні з попереднім аналогічним періодом.