"Миколаївський бронетанковий завод" представляє у Києві БРМ "Мангуст"

ДП "Миколаївський бронетанковий завод", що входить до складу ДК "Укроборонпром", представляє на Міжнародній спеціалізованій виставці "Зброя та Безпека" свою розробку – бойову розвідувальну машину "Мангуст".

Машина призначена для ведення розвідки боєм та вогневої підтримки бойових підрозділів. Двовісна БРМ має колісну формулу 4х4 та незалежну торсійну підвіску, яка забезпечує підвищену прохідність техніки. "Мангуст", завдяки новому дизельному двигуну IVECO, здатен розвивати по шосе швидкість до 100 км/год та долати водні перешкоди.

Машина обладнана додатковими бічними, верхнім і заднім люками. Це дозволяє десанту безперешкодно висаджуватися. Збільшення лобового захисту і установка додаткових листів броні забезпечують захищеність екіпажу. Всі комплектуючі, за винятком двигуна, українського виробництва.

Нагадаємо, нещодавно БРМ "Мангуст" було представлено на 26-ій міжнародній виставці оборонної промисловості MSPO-2018 у місті Кельце (Польща). Бойова машина, що розроблена конструкторським відділом ДП "Миколаївський бронетанковий завод", викликала підвищений інтерес з боку польських партнерів.