МИКОЛАЇВСЬКИЙ БРОНЕТАНКОВИЙ ЗАВОД ВІДНОВИВ АРМІЇ НОВУ ПАРТІЮ БРДМ-2

ДП "Миколаївський бронетанковий завод", що входить до складу ДК "Укроборонпром", відновив Збройним силам України нову партію броньованих розвідувальних дозорних машин БРДМ-2. Фахівці заводу успішно виконали поставлені завдання та менш ніж за 2 місяці здійснили капітальний ремонт цієї техніки.

Як відзначив Генеральний директор Концерну Роман Романов, підприємства "Укроборонпрому" вийшли на рекордно швидкі терміни виробництва і ремонту техніки, аби задовольнити потреби армії.

"Оновлені "БРДМ-2" підсилять наших військових і нададуть їм додаткові переваги в бою", – додав він.

БРДМ-2 – це бойова колісна плаваюча броньова двохвісна машина з усіма ведучими колесами. Вона отримала високі динамічні показники, великий запас ходу та підвищену прохідність. Корпус виготовлений з кулестійкої броні та здатен надійно захистити екіпаж навіть від гранат та мін.

Бронетехніка оснащена бензиновим восьмициліндровим V-образним двигуном, який забезпечує швидкість по шосе понад 100 км/год, на плаву – понад 10 км/год. БРДМ-2 має дуже економічний показник витрат палива та здатен без дозаправки подолати відстань  понад 750 км. Також машина має баштову кулеметну установку з двома різнокаліберними танковими кулеметами з прицільною дальністю до 2 км та сумарною скорострільністю майже 1500 пост./хв. Таке озброєння не завдає шкоди мобільності та маневреності бронетехніки, а також дозволяє ефективно вражати ворожі цілі.

Броньовані розвідувальні дозорні машини мають спеціальний опалювач та фільтровентиляційну установку – що значно розширює спектр ефективного використання техніки та захищає солдат навіть від хімічних атак та радіації.

Миколаївський бронетанковий завод нині – одне із головних підприємств "Укроборонпрому", що спеціалізується на  виготовленні та модернізації броньованої колісної техніки та постійно нарощує темпи виробництва та ремонтів. Зокрема, на МБТЗ для потреб ЗСУ були створені новітні броньовані машини швидкої допомоги "Святий Миколай".

Нагадаємо, що за рік роботи нової команди менеджерів (з 4 липня 2014 року)  "Укроборонпром" в 36 разів збільшив виробництво озброєння і військової техніки та почав системно надавати ЗСУ новітні зразки. Державне оборонне замовлення 2014 року було виконано на 100%, а цьогоріч його виконання здійснюється із значним випередженням графіків.