На київському заводі "Артем" планово змінилося керівництво

У державній акціонерній холдинговій компанії “Артем” відбулася планова зміна керівництва – новим президентом призначено Володимира Зіміна. 

Відповідне рішення 30 квітня ухвалив Айварас Абромавичус, генеральний директор ДК "Укроборонпром". 

Перед новим президентом ДАХК "Артем" поставлено завдання розпочати трансформацію компанії у зв’язку зі реформою Концерну та початком створення державного холдингу високоточного озброєння.  

Володимир Зімін до недавнього часу працював у ДАХК "Артем", де протягом 6 років відповідав за зовнішньоекономічну діяльність, маркетинг та збут компанії, входив до Правління "Артему".

За період роботи реалізував понад 70 міжнародних контрактів із партнерами з понад 10 країн світу. Зімін відповідав за напрямок стратегічного маркетингу та планування продажів за усіма регіональними напрямками, а також продуктову стратегію, взаємодію із державними органами влади, координував виконання замовлень та обслуговування імпортних операцій із обладнанням та сировиною військового призначення.

До ДАХК "Артем" працював заступником директора ДП ДГЗП "Спецтехноекспорт", що входить до складу ДК "Укроборонпром", у державних та комерційних банках. Має понад 15 років досвіду у банківській сфері. Володимир Зімін має дві вищі освіти – закінчив  Київський національний економічний університет та міжнародну програму MBA Carnegie Melon University (Пітсбург США) Міжнародний Інститут Менеджменту.

Раніше пост Президента компанії ДАХК "Артем" займала Марина Грищенко. Вона почала працювати на підприємстві економістом у 1990 році, за 30 років роботи побудувала кар’єру від начальника управління до віце-президента (2009 р.) та президента компанії (2019 рік). 

Команда державного концерну Укроборонпром висловлює вдячність Марині Грищенко за багаторічну роботу та відданість підприємству, беззаперечний вклад в розвиток ДАХК "Артем". 

Усі зобов’язання Концерну за контрактом з Мариною Грищенко виконані вчасно та у повному обсязі, відповідно до трудового законодавства.