На виставці "Зброя та Безпека" відбулась зустріч очільника ДК "Укроборонпром" та міністра оборони Румунії

У рамках міжнародної виставки "Зброя та Безпека", яка сьогодні стартувала у Києві, відбулась зустріч між очільником ДК "Укроборонпром" Романом Романовим та міністром національної оборони Республіки Румунія Міхнеєм Мотоком.

Під час зустрічі сторони обговорили перспективи взаємовигідної співпраці у оборонній сфері. Враховуючи курс України на прискорення процесу євроінтеграції та розширення співробітництва з НАТО, Концерн докладає зусиль щодо активізації кооперації з країнами-членами Альянсу у оборонній сфері.

Під час огляду експозиції міністр оборони Румунії зацікавився досягненнями підприємств, що входять до складу ДК "Укроборонпром". Особливу увагу було приділено безпілотному тактичному багатоцільовому транспортному засобу "Фантом", новому бойовому модулю "Дуплет", броньованій техніці та вогнепальній зброї.

Нагадаємо, що міжнародна виставка "Зброя та Безпека" пройде 11-14 жовтня. На ній ДК "Укроборонпром" презентує найкращі зразки та передові досягнення оборонно-промислового комплексу України. Цьогоріч на об’єднаній експозиції представлені 237 експонатів 46 підприємств "Укроборонпрому".

З усіма зразками військової техніки та озброєння можна ознайомитись на стенді Концерну (3-E61) та на зовнішній експозиції біля МВЦ.