На "Зброї та Безпеці" силовики та "Укроборонпром" обговорили створення системи пошуку кібер-терористів

 Державна фірма "Укрінмаш", що входить до складу ДК "Укроборонпром", провела Міжнародну конференцію з питань кібербезпеки "Український кіберфронт. Розуміння, загрози та способи боротьби". Захід відбувся в рамках участі Концерну в міжнародній виставці “Зброя та безпека 2016”

В ході конференції було обговорення необхідності створення національної системи кібербезпеки України, яка, в тому числі, дозволить відстежити терористів, а також кіберзлочинців, які розповсюджують інформацію за наказом терористичних угрупувань, що діють на окупованій території Донбасу.

Також окрему увагу було приділено сучасному стану та перспективам підвищення можливостей суб’єктів сектору безпеки та оборони у сфері боротьби з кіберзагрозами, досвід іноземних країн та компаній по забезпеченню кібербезпеки.

"Тема кібербезпеки в контексті системи національної безпеки, враховуючи гібридні загрози яким протистоїть Україна сьогодні є вкрай важливими. Ми досить швидко розвиваємося в питанні розвитку кібербезпеки, а одним з важливіших кроків стало прийняття Стратегії кібербезпеки України в березні цього року", – зауважив Заступник генерального директора з зовнішньоекономічної діяльності ДК "Укроборонпром" Денис Гурак.

Під час роботи конференції з доповідями виступили представник турецької компанії HAVELSAN Іззет Гьокхан, представник Служби безпеки України Ігор Логінов, співробітник Департаменту кіберполіції В’ячеслав Марцинкевич, представник британської компанії "Deloitte&Touche" Валентин Сисоєв та доповідач від Міністерства оборони України Вадим Віщун.

В результати дискусії сторони визначили основні напрямки подальшої роботи у сфері кіберзахисту, а саме: організація взаємодії між силовими структурами та суб’єктами державної системи кібербезпеки в питаннях координації дій та обміном інформації; розвиток міжнародного співробітництва в питаннях кібербезпеки; впровадження міжнародних стандартів інформаційної та кібернетичної безпеки в Україні.

Нагадаємо, що XIII міжнародна спеціалізована виставка “Зброя та Безпека-2016” пройде 11-14 жовтня 2016 у Міжнародному Виставковому Центрі, який знаходиться на Броварському проспекті, 15.