НІМЕЦЬКІ ВІЙСЬКОВІ ЗАДОВОЛЕНІ ЛІТАКАМИ "АНТОНОВА" – АНГЕЛА МЕРКЕЛЬ

Німецькі військові задоволені досвідом використання літаками ДП "Антонов". Про це заявила федеральний канцлер ФРН Ангела Меркель під час свого виступу на Україно-Німецькому економічному форумі, який відбувається у Берліні. Участь у форумі беруть члени урядів обох країн та представники бізнесу.

"Україна має гарну основу для розвитку економіки. Гідний рівень заробітної плати, високий рівень кваліфікації в поєднанні із досить великим внутрішнім ринком створюють для цього хороші передумови. Україна має низку добре розвинених секторів. Я при цьому маю на увазі аграрну сферу, машинобудівництво, зокрема, літакобудування. Окрім того, я хотіла б сказати, що німецький Бундесвер у своїх діях в Афганістані використовували літаки "Антонов", і вони були досить надійними", – сказала Ангела Меркель.

За словами в.о. президента ДП "Антонов" Михайла Гвоздьова, слова Меркель є приємними і водночас закономірними, адже високі характеристики "АНів" визнані військовими майже всіх провідних країн світу.  "Користуючись цією приємною нагодою, зі свого боку висловлюємо подяку нашим партнерам з Німеччини, які беруть участь у створенні нових літаків "АН", в тому числі багатоцільового сімейства Ан-148 та Ан-158, є постійними замовниками послуг авіакомпанії "Авіалінії Антонова" з перевезення різноманітних вантажів, а також забезпечують функціонування бази "Русланів", задіяних в програмі SALIS (Strategic Airlift Interim Solution)", – зауважив Михайло Гвоздьов.

ДП "Антонов" входить до складу Державного концерну "УКРОБОРОНПРОМ".

Нагадаємо, у цій дні триває всенародний конкурс на ім’я для нового літака ДП "Антонов" – АН-178. Запропонувати власну назву та проголосувати за ім’я для літака можна на офіційному представництві підприємства у соціальній мережі Facebook. Цього року Ан-178 брав участь в авіасалоні у Ле-Бурже, де отримав дуже схвальні відгуки та став інтересом різних покупців з усього світу.