Нові випадки захворювання на COVID19 на підприємствах Укроборонпрому локалізовано

Цього тижня на піприємствах-учасниках ДК "Укроборонпром" зафіксовано та локалізовано найбільшу кількість нових випадків захворювання працівників на коронавірусну інфекцію за час національного карантину.

Найбільшу кількість хворих виявлено на “Заводі точної механіки” (м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл.) – 7 нових випадків. Всього на підприємстві COVID-19 підтверджено у 35 працівників, 5 з них перебувають у лікарні, решта – хворіють безсимптомно. На Заводі працює 231 працівник, серед 107 протестованих наразі у більшої половини (62) результати негативні. Тестування працівників триває – усі тестові системи придбані за рахунок Заводу.

Усі працівники – і підтверджені, і з підозрою на захворювання, які не потребують стаціонарного лікування, перебувають вдома на самоізоляції з 18 травня. Після одужання вони обов’язково пройдуть повторне тестування перед виходом на роботу, повідомив керівник підприємства – в.о. директора Заводу Володимир Дудко. 

На Заводі було проведено повну дезінфекцію усіх приміщень, закуплено додаткові засоби медзахисту та дезінфекції, проведено повторні інструктажі для співробітників. 

За повідомленням в.о. директора Заводу, після появи новини про спалах захворювання в одному з сіл Хмельницької області, керівництво підприємства проактивно відправило на тест співробітника, який проживав у даному населеному пункті. Попри відсутність у нього будь-яких симптомів захворювання, тест на COVID-19 виявився позитивним. Після цього керівництво заводу розпочало масове тестування працівників, а сам Завод повністю закрили на карантин 18 травня.  

На 12 тижні національного карантину нові поодинокі випадки підтверджені також на Заводі імені Малишева у Харкові (2 хворих) та казенному підприємстві "Науково-Виробничий Комплекс "Іскра" (Запоріжжя) (2 хворих).

На обох підприємствах посилено заходи з контролю здоров’я працівників, проводиться дезинфекція приміщень, робітників, які могли мати контакт із хворими, відправлено на самоізоляцію.

Попри послаблення карантину в країні, на жодному підприємстві Укроборонпрому заходи з протидії поширенню коронавірусної інфекції не були пом’якшені або переглянуті: на прохідних та протягом робочого дня триває постійний контроль температури, кав’ярні та їдальні – зачинені, працівники дотримуються маскового режиму та соціального дистанціювання, відбувається регулярна дезінфекція робочих цехів. 

Загальна кількість працівників усіх підприємств Концерну сьогодні складає майже 69 000 осіб, серед них підтверджених випадків захворювання на COVID19 – всього 60.

Як відомо, станом на 29 травня ДК "Укроборонпром" повідомляв про 47 виявлених випадки захворювання на коронавірусну інфекцію на підприємствах-учасниках Концерну від початку карантину.