Народний депутат Віталій Купрій став жертвою російських пропагандистів

Через некомпетентність у питанні ОПК народний депутат України, заступник голови комітету Парламенту з питань забезпечення правоохоронної діяльності Віталій Купрій став жертвою російських пропагандистів.

Під час круглого столу, який відбувся днями у Києві, народний депутат поширив неперевірену інформацію щодо Державного концерну "Укроборонпром". Та своєю присутністю допоміг нікому невідомим експертам озвучувати "темники Кремля".

Недостовірні заяви одразу поширили російські пропагандистські ЗМІ. Зокрема, "РиаНовости", "Заря Новороссии", "Донецкий патриот", "Украинская организованная преступность". З посиланням на народного депутата, ці сайти тиражували нісенітниці на зразок "український оборонний комплекс не виживе без Росії" або "українські танки через відсутність пального глохнуть прямо на полі бою".

 Державний концерн "Укроборонпром" закликає  Віталія Купрія дбати про інформаційну гігієну та не годувати російських пропагандистів відвертими фантазіями. А у разі бажання "Укрборонпром" готовий працевлаштувати народного депутата на будь-якому зі своїх підприємств, з метою підвищення власного професійного рівня. 

Приводимо скріншоти матеріалів російських пропагандистських ЗМІ:

154848