Ветерани АТО позитивно оцінили досягнення "Укроборонпрому" під час виставки IDEX-2017

Військовослужбовці Збройних сил України, які зараз проходять реабілітацію у Об’єднаних Арабських Еміратах після бойових поранень, високо оцінили зразки озброєння, які ДК "Укроборонпром" демонструє на міжнародній виставці IDEX-2017.

Українських військових зацікавили, як передове озброєння, наприклад безпілотний БТР "Фантом", так і техніка, яка вже доказала свою високу ефективність під час бойових дій на Донбасі.  

"Хочу зазначити, що за останні пару років "Укроборонпром" дуже просунувся вперед. Наприклад, перші зразки БТР-4Е, які вступили в свій першій бій у 2014 році були, все ж такі, "сируваті". Ми, як бійці, офіцери, вказали співробітникам підприємств на необхідні доопрацювання, які були непомітні під час полігонних випробуваннях, але проявилися у реальних боях. Тепер, порівнюючи нові БТР-4 з тими, які були три роки тому, можна впевнено сказати – це дві величезні різниці. Внесено цілий ряд дрібних, але важливих змін, які ми самі зазначили. Нас, військових, почули і оперативно виконали всі прохання. Це просто неймовірна ситуація, про яку до 2014 року можна було тільки мріяти" – розповів один з ветеранів АТО.

Варто зазначити, що БТР-4 після реальних боїв отримав понад 900 змін і вдосконалень на основі побажань військових. Цей досвід "Укроборонпром" переносить і на іншу техніку. Концерн проводить ґрунтовний аналіз використання української зброї та техніки у боях для покращення її характеристик. Спеціалісти здійснюють роботу по аналізу за такими характеристиками, як точність, дальність і швидкість прицілювання, витривалість у складних умовах, моторесурс і потужність бронетехніки. На основі зібраних даних заводи "Укроборонпрому" вносять зміни.

Нагадаємо, що "Укроборонпром" проводить ґрунтовний аналіз використання української зброї та техніки у боях під Авдіївкою для покращення її характеристик.