ПАВЛО БУКІН: ЗАВДЯКИ ЛІТАКАМ "АНТОНОВА" МАЛАЙЗІЯ БУДЕ ЗДАТНА ЗАБЕЗПЕЧИТИ КОНТРОЛЬ ЗА МОРСЬКИМ УЗБЕРЕЖЖЯМ

Україна і Малайзія обговорили практичні аспекти організації установчого засідання спільного комітету зі співробітництва в оборонній сфері. Домовленість про це досягли у серпні 2016-го під час візиту Президента України до Малайзії.

Про це наголосив Генеральний директор ДК "Укроборонпром" Павло Букін після зустрічі із Державним секретарем Міноборони Малайзії Dato Sri Abdul Rahim Bin Mohamad Radzi у рамках Міжнародної виставки Defence Services Asia (DSA).

Він зазначив, що сторони підтвердили готовність надалі просувати проекти, успішно реалізовані в попередні роки

На думку Павла Букіна, Україна і Малайзія мають перспективи співпраці у напрямку постачання і спільного виробництва авіаційної техніки.

За його словами, українська сторона під час переговорів представила лінійку літаків "Антонова", які можуть бути цікавими Збройним силам Малайзії. "Літаки "Антонова" здатні забезпечити контроль за морським узбережжям Малайзії. Це завдання є актуальним для Малайзії. Україна готова долучитися до його вирішення", – зауважив Генеральний директор Укроборонпрому.

Довідково:

Міжнародна виставка Defence Services Asia (DSA) – один із найбільших в Азії форумів озброєння та військової техніки. DSA проводиться під егідою Міністерства оборони Малайзії. Цього року Defence Services Asia 2018 проходить в Куала-Лумпур з 16 по 19 квітня. Тематика виставки охоплює озброєння сухопутних військ, засоби протиповітряної оборони (ППО), радіоелектронної боротьби (РЕБ) і зв’язку, авіаційну техніку, озброєння берегової охорони, бронетанкову техніку та артилерійські системи, спеціальну стрілецьку зброю та екіпіровку сил спеціального призначення, військово-морську техніку та озброєння , супутникові та космічні технології, продукцію подвійного призначення.