Передача українському війську озброєння та військової техніки від підприємств "Укроборонпрому" та приватних зброярів

15 листопада 2018 року на території ДП "Київський бронетанковий завод" (м. Київ, вул. Бориспільська, 34а), за участю керівництва Ради національної безпеки і оборони України, відбудеться передача важкого озброєння та військової техніки від київських підприємств "Укроборонпрому" та приватного підприємства "Українська бронетехніка".

Підприємства "Укроборонпрому" передають танки Т-72 та бронетранспортери БТР-3 від ДП "Київський бронетанковий завод", а також 50 високоточних протитанкових ракетних комплексів від ДККБ "Луч" та іншу військову техніку.

У свою чергу, конструкторське-виробниче підприємство ТОВ "Українська Бронетехніка" передає українським військовим спеціалізовані броньовані автомобілі "Варта" та "Новатор", а також міномети калібру 82-мм "УПІК-82"   

Просимо представників ЗМІ акредитуватись до 15:00 14 листопада 2018 року, надіславши ПІБ та контактну інформацію журналістів на електронну адресу pr@ukroboronprom.com.

З будь-яких питань щодо акредитації просимо звертатись до прес-служби ДК "Укроборонпром" за телефоном: +380 (44) 586-24-72. Просимо зважити на те, що кількість акредитованих ЗМІ є обмеженою.

Збір акредитованих представників ЗМІ буде проходити біля головної прохідної ДП "Київський бронетанковий завод" (м. Київ, вул. Бориспільська, 34а) з 09:00 15 листопада 2018 року. Початок заходу – 10:00. Наявність журналістського посвідчення та паспорта обов’язкова.