Передача українському війську важкого озброєння від харківських підприємств "Укроборонпрому"  

03 жовтня 2018 року на території ДП "Завод ім. Малишева" (м. Харків, вул. Плеханівська, 126), за участю керівництва Ради національної безпеки і оборони України, відбудеться  передача важкого озброєння та військової техніки від харківських підприємств "Укроборонпрому".

Планується передати понад 20 одиниць важкого озброєння та військової техніки, а саме: 16 танків Т-80 та Т-64, які були відновлені на ДП "Харківський бронетанковий завод", 5 БТР-4, які були виготовлені на ДП "Харківське конструкторське бюро машинобудування ім. Морозова".

Також, під час передачі техніки, буде продемонстровано виробничі досягнення підприємств "Укроборонпрому". Зокрема, БТР-4МВ1, створений з урахуванням останніх конструкторських рішень країн-членів НАТО, танк БМ "Оплот", РСЗВ "Верба", двигуни для бронетехніки, експериментальний корпус БТР-4, а також інше озброєння та військова техніка.  

Під час заходу також буде продемонстровано оперативно-тактичний ракетний комплекс "Грім", у розробці якого беруть участь підприємства ДК "Укроборонпром".

Просимо представників ЗМІ акредитуватись до 13:00 02 жовтня, надіславши ПІБ, номер та серію паспорту, а також контактну інформацію журналістів на електронну адресу pr@ukroboronprom.com.

Збір акредитованих представників ЗМІ буде проходити біля головної прохідної ДП "Завод ім. Малишева" (м. Харків, вул. Плеханівська, 126) з 11:00 03 жовтня 2018 року. Початок заходу – 11:30. Наявність журналістського посвідчення та паспорту обов’язкова.

З будь-яких питань щодо акредитації просимо звертатись до прес-служби ДК "Укроборонпром" за телефоном – +380 (44) 586-24-72. Для координації під час проведення заходу просимо звертатись до прес-служби ДП "Завод ім. Малишева" за телефоном: +380 (50) 400-71-76. Просимо зважити на те, що кількість акредитованих ЗМІ є обмеженою.