Підприємства Дніпропетровщини прискорять імпортозаміщення у оборонці – підписано меморандум з "Укроборонпром"

Підприємства Дніпропетровщини та Державний концерн "Укроборонпром" поглиблюють співпрацю у сфері імпортозаміщення комплектуючих для вітчизняного ВПК на заміну російським. Задля виконання державного оборонного замовлення сторони посилять кооперацію науково-технічного та виробничого потенціалу.

Про це йдеться у Меморандумі про розширення співпраці ДК "Укроборонпром" з підприємствами Дніпропетровської області у рамках виконання державного оборонного замовлення та програм соціально-економічного розвитку. Конкретні пропозиції отримали близько 20 підприємств Дніпропетровщини.

Генеральний директор Державного концерну "Укроборонпром" Роман Романов та заступник Голови Дніпропетровської ОДА Олег Кужман визначили основні напрямки співпраці підприємств заради посилення обороноздатності держави та оснащення наших вояків усім необхідним.

"Залучення потужностей приватних підприємств дозволяє не тільки вирішити питання імпортозаміщення. Це також дозволяє підштовхнути економіку, забезпечити роботу внутрішнім українським потужностям та створити нові робочі місця", – підкреслив очільник ДК "Укроборонпром" Роман Романов.  oda_3241Всі ці дії нададуть можливість не тільки підвищення конкурентоспроможності вітчизняної продукції, а ще й допоможуть вирішити соціально-економічні проблеми: збереження трудового потенціалу області, створення нових робочих місць, підвищення рівня заробітної плати.

"Для Дніпропетровщини це в першу чергу робочі місця, зарплати та податки, які будуть надходити до обласного та місцевих бюджетів", – наголосив перший заступник голови облдержадміністрації Олег Кужман.

Нагадаємо, "Укроборонпром" – це більше 100 підприємств оборонно-промислової галузі, на яких працює понад 80 тис. людей. Починаючи з квітня, аналогічні Меморандуми було підписано підприємствами 15 регіонів і вже надали роботу майже 300 підприємствам України які виробляють майже тисячу найменувань для ОПК.