Підприємства "Укроборонпрому" стали базою практики для понад 8 тисяч студентів

На підприємствах-учасниках Державного концерну "Укроборонпром" пройшли виробничу практику 8 108 студентів ВНЗ України, 598 – залишилися працювати після її проходження. Такі результати діяльності найбільшого оборонно-промислового об’єднання держави містяться в щорічному звіті роботи нового менеджменту, що був призначений Президентом України в липні 2014 року.

 "Одним із наших завдань було повернення престижу роботи в ОПК України – на сьогодні вже понад 8 тисяч студентів пройшли реальну виробничу практику, отримали практичні навички та знання. Ми поставили хрест на "паперовому, теоретичному навчанні" – ми залучаємо молодих та амбітних спеціалістів із сучасним мисленнями та прогресивними ідеями, а робота на підприємствах "Укроборонпрому" стає все привабливішою", – заявив Заступник генерального директора з розвитку Артур Херувімов.

Нині, за результатами такої співпраці з ВНЗ, 535 наукових розробок проходять первинну експертизу в "Укроборонпромі", понад 80 наукових розробок від Національної Академії Наук України впроваджуються на підприємствах.

Нагадаємо, що "Укроборонпром"  співпрацює з 48 українськими ВНЗ, залучаючи науковий потенціал до вирішення виробничих питань. Серед них: Києво-Могилянська Академія, Київський національний університет ім. Т. Шевченка, Харківський політехнічний інститут, НУ "Львівська політехніка", Національний університет кораблебудування ім. адмірала Макарова, Херсонський технічний університет.