Підприємства "Укроборонпрому" замовили у підприємств Львівщини продукції на 160,2 млн грн. у 2016 році

Загальна сума за укладеними у 2016 році договорами між підприємствами-учасниками ДК "Укроборонпром" та підприємствами Львівської області у рамках проведення робіт з виробничої кооперації та імпортозаміщення склала понад 160 млн. грн. Такими є результати підписаного 10 квітня 2015 року Меморандуму про співпрацю між ДК "Укроборонпром" та Львівською обласною державною адміністрацією.

"Сьогодні з підприємствами-учасниками Концерну співпрацюють з 32 львівських підприємства та замовили в них на 160,2 млн грн. Вони постачають спеціальні сидіння для "Дозорів", паливоміри, фільтри, датчики для військової техніки, гумові манжети, підшипники та багато інших необхідних деталей.  Ми прагнемо дати роботу нашим, вітчизняним підприємствам, дати людям роботу та таким чином інвестувати в розвиток ураїнській промисловості, адже вона здатні закрити потреби оборонки", – заявив Генеральний директор ДК "Укроборонпром" Роман Романов.

Він додав, що минулого року Хмельницький області "Укроборонпром" співпрацював з 14 підприємствами та замовив в них на 70 млн грн., а в 10 одеських підприємствах розмістили замовлення на 80 млн грн..

Голова Львівської обласної адміністрації Олег Синютка зауважив, що ці 32 підприємства мають роботу саме завдяки замовленням "Укроборонпрому", а завдяки їх зростанню на 50% у 2016 році підприємства області створили нові робочі місця.

Говорячи про співпрацю у 2017 році, губернатор зауважив, що спільно з "Укроборонпромом"  вирішили збільшити кількость таких підприємств до 50 та збільшити обсяги замовлень від Концерну для підприємств Львівщини – до 10% у їх загальній питомій вазі замовлень. "Це дасть нам додатково не менше декількох сотень нових робочих місць", – повідомив Олег Синютка.

Присутній на засіданні Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики, народний депутат Юрій Соловей відзначив успішність виконання "Укроборонпромом" програми імпортозаміщення в ОПК та стрімкий розвиток та інноваційність компанії в галузі.

Особливістю підписаного Меморандуму між Львівською ОДА та Концерном стало укладання в його рамках окремої Угоди про співпрацю в бронетанковій галузі. Вказана Угода передбачає організацію широкої кооперації для виконання програм розвитку регіону та програм створення, виробництва, модернізації, ремонту і реалізації продукції військового призначення на базі ДП "Львівський бронетанковий завод" із залученням підприємств різних форм власності та фінансових установ.

DSC_1262Розширення співробітництва можливе насамперед за рахунок налагодження випуску високотехнологічної продукції, залучення інвестицій у розвиток області для імпортозаміщення, підвищення конкурентоспроможності вітчизняного виробництва.

Нагадаємо, що за   2 роки виконання програми імпортозаміщення було укладено меморандуми з 20 регіонами. Загалом це 382 підприємства, на яких працює більше 200 тисяч фахівців.