Підписання угоди про співробітництво між КПІ ім. Ігоря Сікорського та ДК "Укроборонпром"

22 грудня 2017 року об 11:45 буде підписано угоду про співробітництво між   КПІ ім. Ігоря Сікорського та ДК "Укроборонпром".

Угоду підпишуть ректор Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського", академік НАН України Михайло Згуровський та  Генеральний директор Державного концерну "Укроборонпром" Роман Романов. 

Угода передбачатиме організацію широкого співробітництва у справі підготовки висококваліфікованих фахівців для ОПК, забезпечення спільної участі співробітників підприємств Концерну та університету у виконанні інноваційних проектів для оборонної промисловості в галузі високих технологій, впровадження нових високоефективних форм організації виробництва та реалізації наукоємної конкурентоспроможної продукції на внутрішньому і  зовнішньому ринках, а також відкриття у КПІ ім. Ігоря Сікорського нової магістерської програми "Управління у сфері оборонно-промислового комплексу".

Церемонія підписання відбудеться у Залі засідань Адміністративної ради Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського" за адресою: м. Київ, пр. Перемоги, 37, корпус 6 (в’їзд на територію університету з боку вул. Янгеля).

Контакти:

Відділ медіа-комунікацій КПІ ім. Ігоря Сікорського

тел. 204-99-29

e-mail: gazeta@kpi.ua