Подальший розвиток оборонки потребує зміни законодавства – Роман Романов

Реформування оборонно-промислового комплексу України, проект якого було представлено ДК "Укроборонпром" в рамках міжнародної виставки "Зброя та безпека", неможливий без зміни законодавства України. Про це заявив Генеральний директор Концерну Роман Романов в ефірі 5 каналу.

"Подальший розвиток оборонки потребує змін законодавства. Законодавча база з радянської має змінитися на сучасну – таку, що відповідає задекларованій нами концепції реформування галузі. Насамперед, йдеться про приватно-державне партнерство, зміна принципів зовнішньої торгівлі тощо. Ми сподіваємося, що депутати підтримають законодавчий пакет підвищення обороноздатності країни", – повідомив очільник Держконцерну.

Він пояснив, що стратегія реформи оборонно-промислового комплексу України складається з корпоратизації, створення Наглядових рад, аудиту з залученням міжнародних компаній, кластеризацію підприємств у ключових оборонних сферах, захист технологій та інноваційної платформу – UkrARPA.

Нагадаємо, що стратегія реформування оборонного-комплексу України була презентована 11 жовтня у рамках міжнародної виставки "Зброя та безпека". "Саме така реформа оборонно-промислового комплексу, державно-приватне партнерство, створення потужних кластерів, використання західних корпоративних стандартів та інноваційний розвиток дозволять вивести на новий рівень військовий і економічний стан України", – підкреслив Роман Романов.