Посол Канади та "Укроборонпром" домовились про активізацію співпраці

Посол Канади в Україні Роман Ващук та Генеральний директор ДК "Укроборонпром" Роман Романов здійснили аналіз існуючої співпраці підприємств-учасників Концерну та канадських компаній домовившись про її активізацію. Такі результати зустрічі, що відбулась в стінах головного офісу "Укроборонпрому" 8 лютого.

"Враховуючи успішний досвід співпраці підприємств-учасників "Укроборонпрому" з канадськими компаніями ми зацікавлені в поглибленні співробітництва як у сфері військово-технічної, так і цивільної кооперації з канадською стороною", – сказав Роман Романов.

У свою чергу Роман Ващук запевнив Концерн у відповідній зацікавленості канадської сторони посилити співпрацю з Україною. "Укроборонпром" здійснив військово-промисловий подвиг переозброївши українську армію в такий стислий термін та проявив себе на міжнародній арені", – зауважив посол.

Підприємства "Укроборонпрому" мають спільні проекти з канадськими компаніями у багатьох напрямках, а найінтенсивніша співпраця налагоджена в авіаційній сфері. Прикладом успішної взаємодії двох країн є вже презентований новітній літак Ан-132, що був спроектований фахівцями ДП "Антонов". Багатоцільовий транспортник виготовлений виключно в кооперації із стратегічними західними партнерами – канадські компанії є одними з ключових постачальників обладнання для цього літака. Тож загалом в галузі літакобудування Концерн вже співпрацює з канадськими "Pratt & Whitney" по програмі літака Ан-132, а також з "CMC Electronics Inc." (дочірньою компанія Esterline Technologies Corporation) по програмах літаків Ан-148/158/178 та Ан-124.

Серед запропонованих майбутніх проектів для кооперації є модернізація бронетехніки, співпраця в аерокосмічній галузі та цивільному секторі.