Прес-тур на бронетанкові підприємства ДК "Укроборонпром" у Харкові

28 січня 2019 року у Харкові Міністр оборони України Степан Полторак відвідає підприємства-учасники ДК "Укроборонпром" ДП "Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О.О. Морозова" та ДП "Завод імені В.О. Малишева", з метою вивчення потужностей та визначення порядку та термінів постачання до Збройних Сил України озброєння та військової техніки.

Під час заходу буде представлено виробничі потужності із серійного виробництва та модернізації танків, наявну технологічну базу для серійного виготовлення корпусів БТР-4, БТР-3 та основних комплектуючих до них. Також буде продемонстровано конструкторсько-технологічну базу, новітні, перспективні розробки бронетанкової техніки.

Просимо представників ЗМІ акредитуватись до 07:00 28 січня 2019 року, надіславши ПІБ, номер та серію паспорта, а також контактну інформацію журналістів на електронну адресу: pr@malyshev.kharkov.ua.

З будь-яких питань акредитації просимо звертатись до прес-служби ДП "Завод ім. Малишева" за телефоном: +38 (057) 784-44-48. Зауважуємо, що кількість акредитованих ЗМІ є обмеженою.

Збір акредитованих представників ЗМІ буде проходити біля головної прохідної ДП "Завод ім. Малишева" (м. Харків, вул. Плеханівська, 126) з 08:30 28 січня 2019 року. Початок заходу – 09:00.

Oбов‘язкова наявність журналістського посвідчення та паспорту громадянина України.