Прес-тур на ДП "Миколаївський суднобудівний завод"

6 серпня 2019 року у м. Миколаїв відбудеться прес-тур на ДП "Миколаївський суднобудівний завод", що входить до складу ДК "Укроборонпром".

Підприємство отримало замовлення на плановий ремонт десантного корабля "Юрій Олефіренко", який є найбільшим кораблем у своєму класі у складі ВМС України. 6 серпня корабель має пришвартуватися біля стапелів заводу.

Це замовлення стало першим для "Миколаївського суднобудівного заводу" після повної виплати заборгованості по зарплаті. На заводі очікують, що після виконання ремонту десантного корабля, підприємство отримає нові замовлення, які завантажать його роботою, гарантуватимуть гідну зарплату працівникам та посилять ВМС України.

Просимо представників ЗМІ акредитуватись до 15:00 5 серпня 2019 року, надіславши ПІБ, номер та серію паспорта, а також контактну інформацію журналістів на електронну адресу: pr@ukroboronprom.com.

З будь-яких питань просимо звертатись до прес-служби ДК "Укроборонпром" за телефоном – 044 586-24-72. Зауважуємо, що кількість акредитованих ЗМІ є обмеженою.

Збір акредитованих представників ЗМІ буде проходити з 11:30 6 серпня 2019 року на прохідній ДП "Миколаївський суднобудівний завод" (м. Миколаїв, вул. Адміральська, 38). Початок заходу – 12:00.

Наявність журналістського посвідчення та паспорта громадянина України – обов‘язкові.